среда, 10 февраля 2016 г.

Як Русь Україною стала. Або вкрадена історія... Відео.


Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.

Автор: Василь Глинчак: Бувають випадки, коли назва країни може обернутися для неї великою проблемою.

 Свого часу Греція не допустила в НАТО сусідню Македонію лише через те, що назва тієї країни однойменна з назвою однієї з грецьких провінцій, що, мовляв, може стати причиною її територіальних претензій до Греції.Волонтерская помощь армии, український волонтерський рух.

 Навряд, чи слов'яни-македонці зазіхають на славу знаменитого античного полководця еллінів. А от Росія в подібній ситуації претендує не лише на історико-культурну спадщину Русі-України, але й на самих русинів-українців, як на частину "єдінова русскава народа". Чи є в неї для цього якісь підстави? Чи народ княжої Русі і народ гетьманської України - один і той же народ?

 Які закономірності того історичного шляху, по якому, кажучи словами поета, "ішли хохли, русини, малороси, щоб зватись українцями віднині" (І.Драч).

 Чи були подібні процеси зміни національної самоназви в інших народів, і як це відбувалося? На всі ці питання відповідає авторський фільм-дослідження Заслуженого журналіста України, мистецтвознавця Василя Глинчака. Рік виходу: 2008.


Мы делаем качественный ремонт быстро, профессионально и дешево.
Декоративное оформление стен вашего дома.